Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Atrapa chłodnicy

Maskownica, czyli atrapa do chłodnicy lub grill samochodowy, jest odpowiedzialna za ochronę i zabezpieczenie chłodnicy. Jej uszkodzenie może mieć poważne skutki – m.in. przegrzanie się i awaria silnika. Wymiana chłodnicy to znacznie większa inwestycja niż zakup atrapy do chłodnicy.

Atrapy chłodnicy to must have

Nadwozie każdego samochodu jest narażone na wpływ czynników zewnętrznych – jak piasek, kamienie, śnieg, wilgoć czy błoto. By nie dostawały się one do wnętrza auta, niezbędne są atrapy do chłodnic samochodowych. Są wytrzymałe, solidnie wykonane i mają taką budowę, by zatrzymywać różne zanieczyszczenia. Dobra atrapa chłodnicy będzie skutecznie chronić chłodnicę przed uszkodzeniami.

Atrapa chłodnicy – funkcjonalna ozdoba

Atrapy do chłodnic samochodowych ułatwiają także przepływ powietrza – mają budowę „kratki”, co często budzi skojarzenia z grillem. Te popularne „grille samochodowe” pełnią również rolę dekoracyjną i mogą być elementem ozdobnym i rozpoznawczym dla danego modelu – zwykle w samochodach w sportowym stylu. U nas znajdziesz atrapy chłodnicy do aut różnych marek.

Grill samochodowy do Twojego auta

Zwykle auta danej marki mają wspólną formę maskownicy – jak m.in. Alfa Romeo, Volvo czy BMW. To ważny element wyróżniający daną markę, ale jego kształt i design też zmienia się wraz z debiutem nowych modeli samochodów.
Znajdź atrapę do chłodnicy do swojego auta i złóż zamówienie!