Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Zaciski hamulcowe

Zaciski hamulcowe w samochodzie to ważny element układu hamulcowego odpowiedzialny za generowanie siły hamowania i zatrzymywanie pojazdu. Są one podstawowymi elementami hamulców tarczowych, a ich zadaniem jest utrzymywać i dociskać klocki hamulcowe w prawidłowym ułożeniu.

Zacisk hamulcowy do pojazdów różnych marek

Układ hamulcowy w samochodzie jest elementem kluczowym dla bezpieczeństwa, dlatego ważne jest, aby regularnie sprawdzać i utrzymywać w dobrym stanie jego elementy – m.in. zaciski samochodowe.

W naszej ofercie znajdziesz niezbędne zaciski hamulcowe do samochodów różnych marek:

  • •    zacisk hamulcowy tył
  • •   zacisk hamulcowy przód

Zacisk hamulcowy – wymiana

Regularna konserwacja zacisków hamulcowych jest istotna dla zapewnienia prawidłowego działania układu hamulcowego. Należy regularnie sprawdzać stan klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych i tłoczków. W przypadku zużycia klocków lub uszkodzenia zacisków, konieczne może być ich naprawa lub wymiana.
Trudne warunki pracy mogą prowadzić do korozji albo do przegrzewania zacisków. Objawem uszkodzenia może być ściąganie samochodu w jedną stronę w trakcie hamowania. Warto to sprawdzić i w razie niewłaściwej pracy klocków hamulcowych dokonać wymiany wybranych części.

Zamów zacisk hamulcowy tył / przód

U nas znajdziesz odpowiedni zacisk hamulcowy do pojazdów różnych producentów – jak m.in. Toyoty, Lexusa, Forda, Opla, Audi, BMW, Volvo, Hyundaia. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie – jesteśmy do dyspozycji.