Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Liczba felg w ofercie
Średnica felgi
Szerokość felgi
Rozstaw śrub
Producent felg
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Odsadzenie (ET)
Filtruj

Obudowy akumulatorów

Obudowa akumulatora to niezbędny element w układzie elektrycznym każdego samochodu. Ich duży wybór znajdziesz w naszym sklepie – dobierzesz obudowę do auta każdego producenta. Obudowa to podstawa akumulatora – elementu, bez którego auto nie może działać.

Obudowa na akumulator

Obudowy akumulatorów samochodowych są projektowane tak, by zapewnić bezpieczeństwo i wydajność w trudnych warunkach motoryzacyjnych, takich jak wysoka temperatura, wstrząsy i wibracje.

Obudowa akumulatora – funkcje

Obudowa do akumulatora najczęściej jest uszczelniona plastikowymi lub metalowymi pojemnikami. Służą one do zabezpieczenia akumulatora przed różnymi zanieczyszczeniami. Jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapobiegać wyciekom elektrolitu i chronić przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi.

Często ma specjalne wzmocnienia i zabezpieczenia, które minimalizują ryzyko uszkodzeń spowodowanych wstrząsami i kolizjami. Obudowa do akumulatora pełni zatem bardzo ważną rolę, chroniąc go przed szkodliwym działaniem różnych czynników oraz uszkodzeniami podczas eksploatacji.
Zobacz i zamów obudowy akumulatorów!