Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Pompy hamulcowe

Pompy hamulcowe w samochodzie są odpowiedzialne za przekazywanie siły z pedału hamulca do układu hamulcowego, co powoduje zatrzymanie lub spowolnienie pojazdu. Są różne rodzaje pomp hamulcowych w zależności od typu układu hamulcowego stosowanego w samochodach. U nas znajdziesz duży wybór pomp hamulcowych.

Pompa hamulcowa – część układu hamowania

Pompa hamulcowa to ważny element układu hamowania. Jest wymagana do bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Odpowiada za tłoczenie płynu hamulcowego. To dzięki tej części zarówno tarcze, jak i klocki mogą być zaciśnięte odpowiednio. Efektem jest rozpoczęcie procesu hamowania.

Naprawa pompy ABS

Każde uszkodzenie w obrębie układu hamowania trzeba jak najszybciej naprawiać, by nie doszło do konieczności wykonania drogiej wymiany. Kluczowe jest też dbanie o odpowiedni poziom płynu hamulcowego. Jeśli jego poziom cały czas spada, trzeba sprawdzić szczelność układu i przewodów hamulcowych.

Pompa ABS – wymiana

Uszkodzona pompa daje objawy – jak przede wszystkim zapadający się pedał hamulca. Jeśli wymiana pompy będzie jednak konieczna, u nas znajdziesz pompę ABS do różnych samochodów wybranych marek – sprawdź całą ofertę.