Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Światła do jazdy dziennej drl

Polskie prawo daje możliwość korzystania w ciągu dnia ze świateł mijania lub ze świateł do jazdy dziennej. Z kolei unijne przepisy nakazują instalować lampy DRL we wszystkich nowych modelach samochodów. Możesz też zamontować używane światła do jazdy dziennej.
Lampy do jazdy dziennej są montowane z przodu pojazdu. Lampy DRL służą temu, by samochód był dobrze widoczny w dzień. Lampy LED do jazdy dziennej włączają się przy uruchomieniu silnika i gasną po włączeniu świateł mijania, drogowych lub pozycyjnych.

Światła do jazdy dziennej DRL – funkcje

Lampy do jazdy dziennej poprawiają widoczność pojazdu na drodze. Ma to duże znaczenie w trakcie m.in. bardzo słonecznej pogody, gdy kierowcy oślepiani przez promienie słoneczne mogą nie widzieć wszystkich pojazdów na drodze. Słońce oślepia i powoduje zmęczenie wzroku.

Światła ledowe do jazdy dziennej – energooszczędne

Zaletą świateł do jazdy dziennej jest też ich energooszczędność. Najmniej energii zużywają światła ledowe do jazdy dziennej, pobierają od kilku do kilkunastu watów mocy. Dzięki zastosowaniu diod LED, lampy led do jazdy dziennej są bardzo jasne, niemal białe.

Używane światła do jazdy dziennej – jakość w dobrej cenie

Światła do jazdy dziennej nie służą do oświetlania drogi, ale do zapewnienia lepszej widoczności samochodu dla jadących z naprzeciwka. U nas znajdziesz używane lampy do jazdy dziennej do większości modeli samochodów popularnych marek – sprawdź i zamów!