Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Kierunkowskazy samochodowe

W tej kategorii znajdziesz kierunkowskazy, czyli migacze do większości samochodów – oferujemy kierunkowskazy do popularnych modeli aut. Sprawdź naszą ofertę i zamów odpowiednie kierunkowskazy samochodowe.

Migacze samochodowe

W samochodzie osobowym światła kierunkowskazów są trzy z lewej strony i trzy z prawej strony. Mamy obowiązek używać ich za każdym razem, gdy chcemy skręcić, zmienić pas ruchu, włączyć się do ruchu, zaparkować lub zawrócić.
Kierunkowskazy można uruchomić jedynie przy włączonym zapłonie. Przyczyn awarii kierunkowskazu może być kilka – może to być m.in. przepalona żarówka czy uszkodzony bezpiecznik. Czasami konieczna będzie wymiana migacza.

Kierunkowskazy w samochodzie i ich rola

Awaria kierunkowskazów obniża poziom bezpieczeństwa na drodze. Bez sygnalizowania zamiarów - o kierunku jazdy czy zmianie pasa ruchu – można doprowadzić do stłuczki lub wypadku. Zadbaj o to, by w Twoim samochodzie były sprawne kierunkowskazy samochodowe.

Kierunkowskazy LED

Rosnącą popularność zyskują kierunkowskazy LED. Są nowoczesne i energooszczędne. Dynamiczne kierunkowskazy LED z wydajnymi diodami gwarantują jasne światło podczas sygnalizowania zamiarów na drodze. Dzięki nim pojazd jest dobrze widoczny na drodze. Kierunkowskazy LED to aż do 200% więcej światła.
Zamów kierunkowskazy boczne w naszej hurtowni!