Filtrowanie

Kategorie
Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Lusterka samochodowe zewnętrzne

Nasza oferta obejmuje także lusterka samochodowe zewnętrzne. Jest to niezbędne lusterko montowane po stronie kierowcy, które dzięki dwuczęściowej powierzchni eliminuje tzw. martwe pole i zwiększa bezpieczeństwo. Jest bardzo przydatne podczas różnych sytuacji na drodze. Lusterko samochodowe pomaga w obserwacji podczas zmiany pasa ruchu, omijania czy wyprzedzania.

Lusterka samochodowe – naprawa i wymiana

Jeżeli lusterko jest wyposażone w dodatkowe elementy funkcjonalne, ma bardziej złożoną budowę. W razie awarii różne elementy mogą wymagać naprawy. Jeżeli jakiś element lusterka jest uszkodzony, można go wymienić. Są też sytuacje, w których konieczna będzie wymiana lusterka samochodowego. Takie prace powinny być wykonywane przez profesjonalistów.

Lusterko samochodowe boczne – funkcje

Lusterko samochodowe boczne to dodatkowe „oczy” kierowcy, z kolei lusterko wewnętrzne to oczy z tyłu głowy. Takie lusterka do samochodu sprawiają, że kierowca może kontrolować cały czas sytuację na drodze – widzi wszystko, co dzieje się zarówno z tyłu, jak i z boku samochodu.

Lusterka do samochodu różnych marek

Zamów niezbędne lusterko samochodowe do wybranego pojazdu. W naszej hurtowni znajdziesz lusterko do samochodu boczne do wszystkich popularnych modeli aut – m.in. lusterka samochodowe do Toyoty, Lexusa, Suzuki, Skody, Fiata, Infiniti, Forda, Opla, Audi, BMW, Mercedesa, Citroena, Peugeota czy Renaulta. Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy i postaw na lusterka samochodowe zewnętrzne dobrej jakości.