Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Producent felg
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Czujniki parkowania przód i tył

Samochody produkowane obecnie zwykle mają w standardzie czujniki parkowania, które ułatwiają manewrowanie i parkowanie. W tej kategorii znajdziesz różne czujniki parkowania przód i tył do samochodów różnych marek – jak m.in. BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford, Volvo, Subaru, Nissan, Kia, Hyundai, Alfa Romeo czy Peugeot.

Czujnik parkowania – zastosowanie

Czujniki parkowania są wyjątkowo praktyczne w trakcie wykonywania różnych manewrów w zgiełku miasta, na parkingach i w zatłoczonych miejscach. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa podczas parkowania i minimalizację ryzyka kolizji.
Czujniki parkowania są urządzeniami stosowanymi w pojazdach, które pomagają kierowcy manewrować podczas parkowania. Informują o obiektach znajdujących się w pobliżu tyłu pojazdu. Są przydatne w przypadku parkowania w ciasnych przestrzeniach lub przy ograniczonej widoczności. Pomagają uniknąć stłuczek i uszkodzeń pojazdu oraz ułatwiają precyzyjne manewrowanie.

Zestaw czujników parkowania

Wiele nowoczesnych pojazdów jest fabrycznie wyposażonych w czujniki parkowania, ale jest także możliwość zakupu i instalacji czujników jako dodatkowego wyposażenia do starszych pojazdów.
Możesz wyposażyć swoje auto w odpowiedni zestaw wybranych sensorów – w moduł PDC. Dzięki nim parkowanie nie będzie już takim problemem – czujnik parkowania poinformuje o ew. przeszkodzie. Znajdź zestaw czujników parkowania do swojego samochodu. Czujniki cofania poinformują, w którym miejscu należy się zatrzymać, by nie przytrzeć samochodu.

Nowoczesny moduł PDC

Moduł PDC to elektroniczny moduł kontrolujący system czujników parkowania w samochodzie. Zwykle jest zintegrowany z systemem kontroli pojazdu lub systemem multimedialnym. Czujnik PDC jest odpowiedzialny za zbieranie danych z czujników parkowania i przetwarzanie ich w informacje wyświetlane kierowcy.
Zamów wybrane czujniki parkowania tył i przód do swojego auta. Muszą być dostosowane do marki auta.