Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Belki samochodowe

W tej kategorii dostępne są belki samochodowe do różnych aut. Szeroka oferta pozwoli znaleźć odpowiedni element i zadbać o auto oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dostępne są u nas takie elementy jak m.in. belka do silnika Twojego samochodu, belka tylna czy belka skrętna. Zobacz cały asortyment!

Tylna belka samochodowa

Zawieszenie jest jednym z najważniejszych układów w samochodzie. Tylna belka dźwiga dużą część ciężaru auta, a dodatkowo odpowiada za geometrię kół i bezpieczeństwo. Pełni też istotną rolę w układzie jezdnym. Zużycie lub awaria tylnej belki obniża komfort jazdy i wpływa na uszkodzenie innych części.
Nie można bagatelizować sygnałów zużycia tego elementu. W naszym sklepie dostępna jest belka tylna do różnych aut – Audi, BMW, Mercedesa, Lexusa, Toyoty, Volvo, Kii, Hyundaia, Skody i wielu innych. Poza tym znajdziesz też inne elementy jak belka do podwieszania silnika czy części odpowiadające za wzmocnienie zderzaka.

Belka skrętna

Bliźniacze rozwiązanie do belki tylnej to belka skrętna, która występuje m.in. w samochodach francuskich producentów. Belka skrętna pełni różne funkcje. To dość prosty patent, a zapewnia wysoki komfort podróży i świetną amortyzację. Zamiast tradycyjnych sprężyn znajdują się tu specjalne drążki skrętne i łożyska na wahaczach. Zasięg ruchu jest w nich większy. W razie awarii tego elementu zachęcamy do jego szybkiej wymiany.

Belka do silnika – podwieszanie silnika

Co jest niezbędne do podwieszania silnika? Profesjonalna belka do podwieszania silnika jest niezbędna w trakcie wymiany sprzęgła czy poduszek mocujących silnik czy demontażu skrzyni biegów oraz silnika. W bezpieczny sposób pozwala zabezpieczyć jednostkę w ustalonej pozycji.
Belki samochodowe o długości 1600mm znajdują zastosowanie przy obsłudze różnych samochodów osobowych. Dobrej jakości belka samochodowa jest niezastąpiona w warsztacie – gwarantujemy szeroki wybór auto części do różnych modeli samochodów.

Co to są tuleje tylnej belki?

Tuleje belki tylnej to element belki składający się z gumy oraz części metalowych. Tuleja tylnej belki znajduje się w miejscu głównych śrub mocujących belkę do podwozia pojazdu. To element, który stosunkowo często ulega uszkodzeniu – niezbędna jest wtedy jego szybka wymiana. Różne tuleje belki tylnej znajdziesz w naszej hurtowni.

Belka – wzmocnienie zderzaka

Wzmocnienie zderzaka, czyli belka, jest jednym z jego najważniejszych elementów. Montuje się ją zarówno w przedniej, jak i tylnej części samochodu. Wzmocnienie zderzaka inaczej jest nazywane belką zderzaka albo kształtownikiem.
Zadbaj o odpowiednie wzmocnienie zderzaka w aucie, inwestując w części dobrej jakości. Belka zderzaka pełni ważną funkcję ochronną – w przypadku zderzenia minimalizuje straty i chroni najważniejsze elementy. W naszym sklepie dostępna jest m.in. belka zawieszenia tylnego do wybranych samochodów popularnych marek, jak także belka zawieszenia przedniego.