Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Producent felg
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Nadkola samochodowe

W naszej ofercie znajdziesz nadkola lewe i prawe, przednie i tylne do samochodów różnych producentów – jak m.in. Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen, Audi, BMW, Kia, Skoda, Hyundai, Nissan czy Volvo. Nadkola samochodowe wykonane są z tworzywa sztucznego.

Nadkola plastikowe – funkcje

Nadkola plastikowe w samochodzie to część karoserii. Są to elementy, które montowane są nad kołami samochodowymi w celu zabezpieczenia podwozia i nadwozia pojazdu przed elementami odrywającymi się od kół. Zabezpieczają auto przed drobnymi kamieniami, błotem, solą czy środkami chemicznymi.

Nadkola plastikowe, nawet w najdroższych autach, mogą z czasem ulec uszkodzeniu mechanicznemu i trzeba będzie je wymienić. Najlepiej wymienić nadkole samochodowe na oryginalne, jednak jest to spory wydatek. Dlatego można zdecydować się na zakup nadkola od innego producenta, ważne aby zamiennik był dobrej jakości i pasował do naszego modelu auta.

W naszej hurtowni znajdziesz nowe i używane nadkola samochodowe pochodzące od producentów aut jak i dobrej jakości zamienniki. Zobacz naszą ofertę i wybierz nadkola plastikowe pasujące do Twojego modelu auta.