Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Przetwornica samochodowa

Przetwornica samochodowa jest urządzeniem, które podpina się do instalacji zasilania auta przez gniazdo zapalniczki lub bezpośrednio do akumulatora. Dzięki przetwornicy samochodowej można włączyć urządzenia zasilane napięciem 220 V w miejscach, gdzie utrudniony jest dostęp do gniazdek elektrycznych.

Przetwornice samochodowe – rodzaje

W samochodzie znajduje się kilka rodzajów przetwornic, które pełnią różne funkcje. Przetwornice są urządzeniami elektrycznymi, które zmieniają wartość napięcia elektrycznego, prądu lub częstotliwości w celu dostosowania go do potrzeb różnych układów lub urządzeń w samochodzie.

Przetwornica LED – zalety

Przetwornica do lamp LED to urządzenie elektroniczne używane do zasilania i sterowania diodami elektroluminescencyjnymi. Przetwornice samochodowe w tej nowoczesnej technologii oferują wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami zasilania. Gwarantują wydajność energetyczną, kompatybilność z różnymi źródłami zasilania, stabilność czy wysoką jakość.

Sprawdź całą naszą ofertę i zamów ten element do swojego samochodu. Przetwornica do lampy LED to praktyczny i wszechstronny element wyposażenia auta.