Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Producent felg
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Siłowniki klapy bagażnika

W tej kategorii znajdziesz rozmaite siłowniki do wielu modeli samochodów popularnych marek – jak m.in. Toyota, Lexus, Volvo, Ford, Skoda, Renault, Mazda i wiele innych. Awaria siłownika klapy to częsty powód, że nie możesz zamknąć lub otworzyć bagażnika i z niego korzystać. Znajdź w naszej hurtowni odpowiedni siłownik do klapy bagażnika i złóż zamówienie.

Siłownik klapy bagażnika

Siłowniki przedniej i tylnej klapy samochodu to elementy, które są niezbędne, a mimo to część z nas nawet nie wie o ich istnieniu. Pełnią bardzo ważną rolę, ale budzą zainteresowanie, gdy zaczynają zawodzić. Zadbaj odpowiednio o siłownik bagażnika, by nie musieć go wymieniać. W razie awarii skorzystaj z naszej oferty – u nas znajdziesz właściwy i praktyczny siłownik do klapy.

Co to jest siłownik klapy?

Siłowniki to sprężyny wspomagające otwieranie oraz zamykanie przedniej i tylnej klapy bagażnika. Są proste w budowie i stanowią praktyczne rozwiązanie – są tak oczywiste, że nie zastanawiamy się nad ich obecnością oraz działaniem. Gdy jednak zawodzą, zwykle trzeba je wymienić – może to być siłownik tylnej klapy albo przedniej.

Siłownik elektryczny klapy bagażnika – uniwersalny

Można przedłużyć żywotność teleskopu klapy bagażnika, dzięki odpowiedniej eksploatacji. Popularne są też siłowniki elektryczne. U nas zamówisz właściwy do swojego samochodu siłownik elektryczny klapy bagażnika. Uniwersalny i dobrej jakości siłownik pomoże Ci dobrać także jeden z naszych specjalistów – zachęcamy do kontaktu.

Siłownik klapy bagażnika – żywotność i eksploatacja

Siłowniki sterowane elektrycznie działają automatycznie, czyli bez wysiłku włożonego przez kierowcę. Nie oznacza to jednak, że będą wiecznie działać. Siłowniki, by mogły służyć jak najdłużej, muszą być właściwie używane – każdy siłownik do bagażnika wymaga też odpowiedniego traktowania oraz konserwacji. Mimo że żywotność siłownika klapy wynosi zwykle do kilku lat, niewłaściwa eksploatacja może ten czas znacznie skrócić.
Zobacz wszystkie produkty i zamów wybrany siłownik do klapy bagażnika.