Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Strona zabudowy
Typ silnika
Średnica felgi
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Filtruj

Kierownice powietrza

Kierownica powietrza to część, którą umieszcza się na słupku deski rozdzielczej – między siedzeniem kierowcy i pasażera, a także po bokach deski. Jest to wlot powietrza na maskę – kierownica strumienia powietrza chroni przez bezpośrednim działaniem strugi zimnego powietrza. Kierownica strumienia powietrza, czyli kanał dolotowy, to ważny element. W każdym aucie znajduje się kilka przewodów, którymi powietrze dociera do silnika.
Zadbaj o osłonę wlotu powietrza w każdym aucie – sprawdź naszą ofertę.

Wlot powietrza na maskę

W każdym aucie znajduje się szereg przewodów, którymi powietrze trafia do silnika. W samochodach montuje się kierownice powietrza specjalnie zaprojektowane. W naszej ofercie znajdziesz ten element do każdego auta popularnej marki. Kierownica strumienia powietrza to inaczej kanał dolotowy czy łapacz powietrza.

Kierownica powietrza do samochodów różnych marek

Również mieszanka paliwowo-powietrzna jest transportowana tą drogą. Zależy od nich prawidłowa praca jednostki napędowej – wpływają na moc, moment obrotowy, spalanie i płynną pracę silnika. To jeden z najważniejszych elementów części służących do chłodzenia silnika.

Łapacz powietrza – złóż zamówienie

Określ, czego potrzebujesz – dostępna jest kierownica powietrza do samochodów VW, Toyoty, Seata, Fiata, Opla, Forda, Mercedesa, Audi, BMW, Volvo, Alfy Romeo, Skody, Nissana, Suzuki, Peugeota, Citroena, Renaulta, Forda czy Opla. Złóż zamówienie w naszym sklepie i zadbaj o wlot powietrza w swoim aucie.