Filtrowanie

Producenci
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Typ silnika
Liczba felg w ofercie
Średnica felgi
Szerokość felgi
Rozstaw śrub
Rodzaj skrzyni
Jakość części (zgodnie z GVO)
Odsadzenie (ET)
Filtruj

Zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego

Temperatura, jaka powstaje w wyniku spalania paliwa, może osiągnąć aż 2000 stopni Celsjusza. Jest to bardzo szkodliwe dla działania jednostki napędowej, dlatego wymaga ona chłodzenia. Do tego służy zbiornik płynu chłodniczego.

Zbiorniczek płynu chłodniczego

Niezbędny jest zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego – u nas znajdziesz odpowiedni element do każdego auta – m.in. VW, Audi, BMW, Infiniti, Nissana, Volvo, Renaulta, Suzuki, Hondy, Forda, Opla, Skody, Toyoty i samochodów innych marek. Znajdź zbiornik płynu chłodniczego i złóż zamówienie.

Układ chłodzenia w nowoczesnych silnikach składa się z kilku elementów. Jednym z nich jest zbiorniczek płynu chłodniczego. Pełni on ważną funkcję, gdyż służy do przechowywania płynu wykorzystywanego do chłodzenia i tym samym zapobiegania przegrzewania się silnika.

Zbiornik wyrównawczy chłodnicy – uszkodzenia i awarie

Większość usterek to awarie elementów mechanicznych, ale może dość także do wycieku płynu chłodzącego. Jeżeli zbiornik na płyn chłodniczy ma pęcherzyki powietrza, mogło dość do uszkodzenia uszczelki pod głowicą lub pęknięcia głowicy, a nawet pęknięcia części silnika.

Zbiornik na płyn chłodniczy do wybranego modelu auta

Gdy zbiornik wyrównawczy ma niedobory, ale nie ma w nim rozszczelnień, problem jest poważny – warto skonsultować się ze specjalistą i ew. wymienić zbiornik płynu chłodniczego na nowy.

Sprawdź naszą ofertę i zamów zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego do konkretnego modelu samochodu. Zapewniamy przystępne ceny, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia na zbiornik wyrównawczy chłodnicy.