Rajd Nyski - Damian Boncela wraz z pilotem Piotrem Szadkowskim zwyciężają w klasie RallyN3!

W zeszły weekend (6-7 maja) odbył się II Rajd Nyski. Był to wielki powrót zawodowych wyścigów samochodowych do Nysy po 18 latach przerwy.

W rajdzie zmierzyło się  120 ekip rajdowych z całego kraju w różnych kategoriach. Do przejechania było w sumie 6 wymagających odcinków, liczących blisko 220 kilometrów.

Damian Boncela wraz z pilotem Piotrem Szadkowskim wygrali 1 Rundę Rajdowych Mistrzostw Południa, Mistrzostw Śląska oraz Mistrzostw Opolszczyzny zajmując pierwsze miejsce w  klasie RallyN3. Tym samym zajęli wysokie 13 miejsce w klasyfikacji Generalnej. Trasę pokonali Kią Picanto II RallyN.

Cieszymy się, że mogliśmy być chociażby małą cząstką tego wydarzenia! Pasja do motoryzacji jest wpisana w DNA naszej firmy. Motosport to natomiast coś, co przyprawia nas o szybsze bicie serca, nawet jako widzów.

Damian, wielkie dzięki za te emocje! Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolejnym Rajdem będzie Rajd Małopolski rozgrywany w dniach 6-9 Lipca zaliczany do Rajdowych Mistrzostw Polski. Będziecie śledzić?

Poniżej fotorelacja. Zdjęcia autorstwa Wojciecha Anusiewicza ''RALLYSHOT".