Ruszają zamówienia na Alfę Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale zbliża się już coraz wyraźniej do momentu, kiedy przestanie być tylko i wyłącznie zapowiedzią, a stanie się realnym produktem, który zobaczymy na ulicach. Wystartowały rezerwacje przedsprzedażowe, a wraz z nimi podana została cena, jaką przyjdzie zapłacić za edycję specjalną.

WC0ncKk209aFjjVXZInO28S4YRK6dRkJyDT5UBbJo4fXQjRVgTQTkQej7RZa3XdZ69sTqvh7HqHZqtSEZ90NstYFjgm_8746ukU7uJWLdckLoUiypu6L0WM3j_RA2D-zmHHPC9NB

Alfa Romeo Tonale - Edizione Speciale

"Edizione Speciale" to limitowana edycja dla tych klientów, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup nowego kompaktowego SUV-a Alfy Romeo.

Tonale "Edizione Speciale" będzie dostępne w konfiguracji hybrydowej z 1,5-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem o mocy 130 KM z wbudowanym 48-woltowym silnikiem elektrycznym o mocy 20 KM i momencie obrotowym 55 Nm. Auto otrzyma dwusprzęgłowy automat. Cena Tonale w limitowanej wersji będzie taka sama na głównych rynkach europejskich — w Polsce jest to wartość 180 tys. zł. Wkrótce Tonale "Edizione Speciale" będzie dostępne także w wersji hybrydowej o mocy 160 KM, ale jej cena jest jeszcze nieznana.

taHU099SL0V8QBO3dcxqQAHLSfVnoIuzTU7BIY8Ij94Uu4P0zr-_3AKyENoeVRtgdS0CMlOZiopmtSWq_Nb6UwsKxlYyNk9f_cbMMo0SShcfQ7-arG4gRXMXR9rCfz2qivTSPmlN

Na pokładzie Alfy w wersji "Edizione Speciale" klienci znajdą: 20-calowe obręcze kół, czerwone zaciski hamulcowe Brembo, reflektory adaptacyjne z nową matrycą Full-LED, przyciemniane tylne szyby, aluminiowe łopatki do zmiany biegów, bezkluczykowy dostęp, tylna klapa bagażnika otwierana bez użycia rąk, 10,25-calowy ekran dotykowy ze sterowaniem głosowym i nawigacją, bezprzewodowy Apple CarPlay/Android Auto, bezprzewodowa ładowarka, sportowa kierownica skórzana, inteligentny tempomat adaptacyjny, przednie i tylne czujniki parkowania z kamerą cofania oraz system rozpoznawania znaków drogowych.

wSpKgMuYjUsMwK2wTWZhz68QOA6f8XWx3VY4xPMGGBorWLZUXawAejFxwSSjJ2-nhPgQK-iVNGJA07bmbEBRQcJd6Iv9L0icyYqq8l1QyBaB-cj69DuWhRwU4SSdroYcpwylumpA

Standardowa wersja

Dla klientów, którzy nie załapią się na "Edizione Speciale" Alfa Romeo zaproponuje dwa główne poziomy wyposażenia: Super oraz Ti. Podstawowy poziom wyposażenia Super będzie można dodatkowo spersonalizować poprzez wersję Sprint z licznymi opcjami, które podkreślą sportowy charakter modelu. Druga wersja wyposażenia o nazwie Ti będzie tą bardziej elegancką. Ją z kolei będzie można rozszerzyć o sportowe akcenty z wersji Veloce.

Włoska marka chwali się też, że Tonale oferuje w standardzie nowy system informacyjno-rozrywkowy na bazie Android Automotive OS. System obejmuje w pełni cyfrowy, wirtualny ekran zegarów i wskaźników o przekątnej 12,3-cala oraz główny wyświetlacz dotykowy na desce rozdzielczej o przekątnej 10,25-cala. Zdaniem Alfy Romeo te dwa ekrany o łącznej przekątnej 22,5-cala są najlepsze w swojej klasie w tym segmencie.

OItSRD0-zesRdSHeliMpPdh-ntaQ5xBWSsbQ4OOgXpJoS9cWMaFKRavFQJGM-1qchccK84Y4dBx2Npim38re-TrcGTUNHbYXBbYGPjR1faukuRF-_eUUeFMYr3vlVNQ17tDuk174źródła:
https://www.auto-swiat.pl/
https://spidersweb.pl/
https://www.alfaromeo.pl/Udostępnij